Om oss

Hej vi är Needo

Needo tillgodoser alla era behov inom konsultinhyrning, interim och rekrytering. Genom många års erfarenhet har vi byggt upp ett brett nätverk av rekryterare och talanger, allt från lokal till global nivå.

Needo Talent, Needo Executive Search och Needo on-site är specialiserade på IT & Tech, Finance & Procurement, Commercial & Sales, HR & Operations, Engineering.

STHLM

Needo Recruitment Sthlm AB
Villagatan 13B, 114 32 Stockholm

Kontakt:
0707-18 50 59
info@needo.se

WEST

Needo Recruitment West AB
Kungsgatan 28, 411 19 Göteborg

Kontakt:
0736-36 12 34
info@needo.se

SOUTH

Needo Recruitment South AB
Einar Hansens Esplanad 63, 211 13 Malmö

Kontakt:
070-483 65 26
info@needo.se

Needo i siffror

Tillsatta tjänster
Företag använder Needo
Medarbetare
Städer

icon box image

Jonathan Johansson

Managing Partner

jonathan@needo.se

icon box image

Markus Oor

Partner & CFO

markus@needo.se

icon box image

Jennie Fernander

Partner & People and Performance Manager

jennie@needo.se

icon box image

Kimsy Lilja

Financial Associate

Kimsy@needo.se

icon box image

Linn Ståhl

Consultant Manager

Linn@needo.se

icon box image

Tom Engdahl

Partner & Business Manager – Needo X

tom@needo.se

icon box image

Nils Randerz

Sr. Executive Search Associate

nils@needo.se

icon box image

Caleb Musie

Partner & Business Manager – Needo Talent

caleb@needo.se

icon box image

Omar Zaghdane

Team Manager & Sr. Recruitment Consultant

omar@needo.se

icon box image

Felicia Lindhe

Recruitment Consultant

felicia.lindhe@needo.se

icon box image

Pernilla Nilsson

Recruitment Consultant

pernilla@needo.se

icon box image

Carl Isaksson

Recruitment Consultant

Carl@needo.se

icon box image

Felicia Gårdare

Recruitment Consultant

felicia.gardare@needo.se

icon box image

Robert Lövgren

Recruitment Consultant

Robert@needo.se

icon box image

Peter Priklonsky

Sr. Search Associate

peter.p@needo.se

icon box image

Lisa Wetterborg

Search Associate

Lisa.w@needo.se

icon box image

Nora Bengtsson

Search Associate

nora@needo.se

icon box image

Fanny Paulsen

Search Associate

Fanny@needo.se

icon box image

Beata Ström

Search Associate

Beata@needo.se

icon box image

Emelie Smirnoff

Search Associate

Emelie@needo.se

icon box image

Ida Fernander

Partner & Business Manager – Needo On-site

ida@needo.se

icon box image

Andreas Timgren

Talent Acquisition Consultant

Andreas@needo.se

icon box image

Elsa Hane

Talent Acquisition Consultant

Elsa@needo.se

icon box image

Max Hedgren

Business Manager – Needo Interim

max@needo.se

icon box image

Sandra Lu

Recruitment Consultant Interim

Sandra@needo.se

icon box image

Johanna-Elise Blom

Talent Acquisition Consultant

Johanna-elise@needo.se

icon box image

Lisa Nilsson

Talent Acquisition Consultant

Lisa.n@needo.se

icon box image

Per Stefanson

Managing Partner – West

per@needo.se

icon box image

Peter Karnstedt

Recruitment Consultant

peter@needo.se

icon box image

Lisa Steffensen

Recruitment Consultant

lisa@needo.se

icon box image

Lukas Ekholm

Search Associate

lukas@needo.se

icon box image

Emilia Andersson

Search Associate

Emilia@needo.se

icon box image

Josefin Ekström

Search Associate

Josefin@needo.se

icon box image

Johanna Lämhed

Search Associate

Johanna@needo.se

icon box image

Philip Ackeborn

Search Associate

Philip@needo.se

icon box image

Frida Bengtsson

Search Associate

Frida@needo.se

icon box image

Jonathan Johansson

Managing Partner

jonathan@needo.se

Vill du jobba med Needo?

Kontakta oss redan idag så tar vi ett första möte där vi presenterar vem vi är och vilken lösning vi kan ta fram för just er!